PATRONAT HONOROWY
PARP Grupa PFR logo-RGB-duze

PARP – celem działania Agencji jest realizacja programów rozwoju gospodarki, wspierających działalność innowacyjną i badawczą małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), rozwój regionalny, wzrost eksportu,
rozwój zasobów ludzkich oraz wykorzystywanie nowych technologii w działalności gospodarczej. Agencja jest zaangażowana w realizację krajowych i międzynarodowych przedsięwzięć,
finansowanych ze środków funduszy strukturalnych, budżetu państwa oraz programów wieloletnich Komisji Europejskiej.

PARP bierze aktywny udział w tworzeniu i efektywnym wdrażaniu polityki państwa w zakresie przedsiębiorczości, innowacyjności i adaptacyjności kadr,
dążąc do przekształcenia się w kluczową instytucję odpowiedzialną za tworzenie otoczenia wspierającego przedsiębiorców.

Zgodnie z zasadą „Think Small First” – „MSP przede wszystkim” wszystkie działania Agencji są realizowane ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb sektora MSP.

Misja PARP – Z pasji do gospodarki, odpowiedzialnie dla biznesu.

Strona Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

STRATEGIC PARTNER - PLATINUM

Red Hat jest czołowym światowym dostawcą rozwiązań open source, który wykorzystuje podejście społecznościowe, aby dostarczać niezawodne i wydajne technologie związane z chmurą obliczeniową, Linuksem, oprogramowaniem middleware, pamięcią masową i wirtualizacją. Red Hat oferuje również nagradzane usługi w zakresie wsparcia, szkoleń i konsultingu. Jako ośrodek integrujący partnerów i społeczności open source Red Hat pomaga w tworzeniu ważnych, innowacyjnych technologii, które uwalniają zasoby potrzebne do rozwoju i przygotowują klientów na wyzwania przyszłości.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://redhat.com.
Więcej o współpracy OSEC i Red Hat – na stronie osec.pl https://osec.pl/red-hat/

GOLD Partners
Arrow_logo

ARROW – Lider w dystrybucji IT i Autoryzowany Dystrybutor rozwiązań IBM. Dzięki dostępowi do setek dostawców umożliwia społeczności liczącej ponad 3000 partnerów dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Arrow zapewnia rozległą wiedzę technologiczną i niezrównaną zdolność rozwiązywania złożoności dzisiejszego krajobrazu technologicznego i biznesowego.

Więcej informacji na stronie https://arrow.com/globalecs/pl/

Omec_Logo-01

OMEC – Centrum edukacyjne specjalizujące się w szkoleniach z zakresu zarządzania, w szczególności zarządzania projektami, programami i portfelem projektów. OMEC tworzy grupa doświadczonych trenerów, coachów i konsultantów, specjalizujących się w zagadnieniach zarządzania przedsiębiorstwami, a w szczególności przedsięwzięciami projektowymi. Misją OMEC jest świadczyć najwyższej jakości usługi edukacyjne i doradcze firmom z sektora prywatnego, administracji publicznej i samodzielnym kierownikom projektów. Celem tych działań jest poprawa kultury organizacyjnej w tych jednostkach, co wprost przekłada się na efektywność pracy
i jakość uzyskiwanych rezultatów. Pełna oferta usług OMEC – na stronie http://omec.pl

SILVER Partners
scale-logo-color

Scale Computing to jeden z wiodących innowatorów wirtualizacji, który w 2008 roku stworzył rozwiązanie HC3, będące prekursorem rozwiązań hiperkonwergentnych (HCI) na świecie.

Stworzona przez Scale Computing platforma HC3 eliminuje potrzebę stosowania tradycyjnych silosów IT obejmujących oprogramowanie do wirtualizacji, oprogramowanie do odzyskiwania po awarii, serwery i współużytkowaną pamięć masową, zastępując je w pełni zintegrowaną, wysoce dostępną platformą do uruchamiania dowolnych aplikacji.

Korzystając z opatentowanej technologii HyperCore ™, samonaprawiająca się platforma HC3 automatycznie identyfikuje, łagodzi i rozwiązuje problemy w infrastrukturze w czasie rzeczywistym,
umożliwiając aplikacjom osiągnięcie maksymalnej wydajności i niezawodności, nawet gdy lokalne zasoby IT i personel są mocno ograniczone.

Dzięki połączeniu serwerów, pamięć masowej i wirtualizacji w jedno rozwiązanie uzyskano wyjątkowo wydajną, bezpieczną
i efektywną kosztowo platformę HCI o wyjątkowej elastyczności i łatwości zarządzania.

Więcej na https://www.scalecomputing.com/

Connect Distribution – jeden z pierwszych w Polsce dystrybutorów z wartością dodaną (VAD) i wciąż wierny tej misji. Specjalizuje się w rozwiązaniach do monitorowania, bezpieczeństwa, pamięci masowych oraz narzędzi dla programistów.

Obserwując rynek ICT w Polsce i na świecie nieustannie rozszerza ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania, które będą odpowiedzią na bieżące i przyszłe potrzeby Klientów.

Więcej na https://connectdistribution.pl/scale-computing/

BRONZE Partners

Jesteśmy globalnym ekspertem w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz infrastruktury IT, który wspiera organizacje w budowaniu zaufania do świata cyfrowego.

Wyróżniające nas podejście do dystrybucji, zapewnia partnerom dodatkowe możliwości zaspokajania potrzeb i oczekiwań ich klientów.

Historia Exclusive Networks ma wymiar globalny, a jej priorytetem od zawsze była koncentracja na dostarczaniu nie tylko rozwiązań, ale również najwyższej jakości usług.
W pełni wykorzystujemy innowacje technologiczne i biznesowe, by dzięki nim wyznaczać trendy i kreować świat IT.

Działamy w unikatowym modelu „local sale, global scale”, skutecznie łącząc dostosowanie się do lokalnych uwarunkowań naszych partnerów i ich klientów z globalną skalą działania.

Więcej na https://www.exclusive-networks.com/pl/

We are the world’s premier, most comprehensive Remote Desktop Access Platform. We enable organizations, regardless of size, industry, or location, to modernize their workforce

by allowing a seamless work-from-anywhere environment.

Read more on LEOSTREAM.com

Trilio is a leading provider of cloud-native Data Protection software solutions, engineered from the ground up for Kubernetes, KubeVirt and OpenStack environments. Our platforms deliver a modern backup and recovery experience enabling Cloud Architects, Platform Engineers, ITOps and DevOps to support disaster recovery, backup & recovery, ransomware protection, and application mobility initiatives.

Read more on TRILIO.io

Media Partners

Serwis Linux.pl rozpoczął swoją działalność w styczniu 2003 roku i ma na celu popularyzację systemu GNU Linux oraz idei Wolnego i Otwartego Oprogramowania w Polsce.
Stanowi opiniotwórcze źródło informacji o Linuksie w Polsce i na świecie – katalogi tematyczne, aktualne informacje w dziale news czy opracowania techniczne.
Od 2008 roku wchodzi w skład Otwartej Agencji Informacyjnej (OAI), a publikacje pojawiają się również na łamach Wikinews.org.

Zajrzyj na stronę: www.linux.pl

Strefa PMI jest kwartalnikiem wydawanym przez Project Management Institute Poland Chapter – polski oddział największej na świecie organizacji zrzeszającej praktyków zarządzania projektami.
Celem czasopisma jest upowszechnianie wiedzy na temat zarządzania projektami.

Kto tworzy Strefę PMI?

Strefę PMI tworzy grono praktyków zarządzania projektami z różnych branż i „obszarów” project managementu. Ale przede wszystkim pasjonaci – łączy ich ciągłe dążenie do odkrywania nowej wiedzy i dzielenia się nią jak najszerzej. Kwartalnik traktowany jest nie jako cel sam w sobie, ale jako środek do upowszechniania wiedzy o zarządzaniu projektami i rozwijania świadomości wagi projektów dla rozwoju ludzi, społeczeństwa i państwa.
Redakcja wierzy, że to ważne i pragnie w ten sposób razem z PMI Poland Chapter współtworzyć społeczność praktyków i miłośników zarządzania projektami.

Dla kogo jest Strefa PMI?

Pismo skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z zarządzaniem projektami. Od pasjonatów agile po twardych zwolenników tradycyjnych metodyk i standardów. Od początkujących adeptów sztuki zarządzania projektami po ekspertów i wybitnych specjalistów w swoim obszarze. Od członków zespołów projektowych po menedżerów portfeli. Od mikroprzedsiębiorców po członków zarządów dużych firm i instytucji sektora publicznego i prywatnego. Od studentów zainteresowanych projektami po badaczy naukowych, wykładowców i profesorów zarządzania.

Nie czekaj i już teraz zajrzyj na stronę: https://strefapmi.pl