Partnerzy

OMEC to firma szkoleniowa, specjalizująca się w zagadnieniach zarządzania projektami, programami, portfelami, ryzykiem, zmianą i usługami. Powstała jako odpowiedź na widoczne na rynku zapotrzebowanie na wykwalifikowanych kierowników przedsięwzięć projektowych. Trzon firmy stanowią specjaliści i doradcy w tym zakresie, kierownicy projektów posiadający doświadczenie w rozmaitych branżach, w szczególności w IT. Oferujemy akredytowane, międzynarodowe certyfikacje, szkolenia autorskie jak również symulacje projektowe oraz warsztaty w pełni dopasowane do potrzeb i zainteresowań klientów. Szkolenia prowadzimy w Polsce i innych krajach europejskich.

Jesteśmy grupą ekspertów – trenerów i konsultantów, doświadczonych w zagadnieniach zarządzania przedsięwzięciami projektowymi prowadzonymi metodykami tradycyjnymi oraz z wykorzystaniem technik zwinnych. Świadczymy najwyższej jakości usługi edukacyjne i doradcze firmom, administracji publicznej i samodzielnym kierownikom projektów. Wszyscy nasi trenerzy i konsultanci są praktykami z wieloletnim stażem.

W naszej ofercie znajduje się również bogaty zestaw szkoleń interpersonalnych przeznaczonych dla menadżerów, dla osób zarządzających całymi przedsięwzięciami. Stanowią one doskonałe uzupełnienie szkoleń metodycznych. Prowadzone są przez pracujących z nami doświadczonych psychologów i coachów.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw: analizę potrzeb szkoleniowych, rozwój pracowników, szkolenia akredytowane i autorskie, certyfikację, wdrażanie metodyk zarządzania projektami i wsparcie powdrożeniowe obejmujące m.in. coaching dla menedżerów i kluczowych pracowników.

SPONSOR PLATINUM

LINBIT jest liderem wśród linuksowych technologii high-availability oraz disaster-recovery. Od 1999 roku LINBIT specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania HA / DR do rozwiązań klastrowych – DRBD. Produkt ten stał się standardem replikacji dla klastrów wysokiej dostępności i jest obecnie używany przez wiele organizacji i firm na całym świecie. W 2009 roku, DRBD został przyjęty do Linux Mainline Kernel i udostępniony praktycznie dla wszystkich dystrybucji Linuksa.

Lenovo to warta 39 mld USD firma znajdująca się na liście Fortune 500 dostarczająca innowacyjne technologie zarówno dla konsumentów jak i małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Innowacje zaszyte są głęboko w DNA Lenovo. Oznacza to ciągłe doskonalenie i optymalizowanie biznesu. Dotyczy to nie tylko naszych produktów i technologii, lecz także obecne jest we wszystkich działaniach – od strategii i jej realizacji, po nasz model biznesowy. W Lenovo zbudowaliśmy metodologię tzw. “trójkąt innowacji”, który bazuje na talentach specjalistów zlokalizowanych w trzech dużych centrach badawczych zlokalizowanych w Chinach, Japonii oraz USA. Unikalny hybrydowy model Lenovo daje firmie znaczącą przewagę konkurencyjną. W porównaniu z innymi dostawcami sprzętu, większą część naszych produktów wytwarzamy we własnych fabrykach, m.in. w Brazylii, Japonii, USA, na Węgrzech oraz kilku zakładach w Chinach. Własne możliwości produkcyjne, w połączeniu z naszymi strategicznymi porozumieniami z dostawcami typu ODM, tworzą efektywną strategię łańcucha dostaw, która umożliwia szybkie reagowanie na zmiany rynkowe, przyspiesza rozwój innowacji oraz wspiera szybki wzrost biznesowy. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem www.lenovo.com

SPONSOR SILVER

Największa, i jedna z najstarszych firm tworzacych rozwiązania oparte o technologie Open Source. Twórcy niekwestionowanego lidera rozwiązń serwerowych: Red Hat Enterprise Linux oraz biznesowych rozwązań infrastrukturalnych. Najważniejszy kontrybutor rozwiazań wykorzystywanych w niezliczonych projektach Open Source. Red Hat inc. jest sponsorem niezwykle popularnej dystrybucji dla pasjonatów Linuksa, systemu Fedora.

SPONSOR BRONZE

Storware powstał w 2013 roku jako producent rozwiązań mobilnych związanych z procesami zarządzania danymi (Data Management) oraz urządzeniami.
Firma w koncepcji „Bring your own Storware” dostarcza rozwiązania on premise, rozwiązania typu cloud i zapewnia bezpieczeństwo danych na wszystkich poziomach infrastruktury. Oprogramowanie Storware zabezpiecza centra danych, serwery fizyczne i wirtualne, desktopy i urządzenia mobilne.
Storware jest twórcą takich rozwiązań jak: Storware vProtect, KODO for Cloud oraz KODO for Endpoints.

Sprzedaż realizowana jest poprzez autoryzowaną sieć partnerską i dystrybucyjną w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Skandynawii oraz Stanach Zjednoczonych.
Firma posiada 4 biura handlowe w Polsce i Czechach.

Linux Professional Institute (LPI) tworzy globalne ramy, nadaje kierunki i świadczy usługi mające na celu ulepszenie i rozwój kariery zawodowej na całe życie w zakresie Linuksa i Open Source. Utworzony jako międzynarodowa organizacja non-profit we wrześniu 1999 r. przez społeczność linuksową, Linux Professional Institute jest rozpoznawalnym liderem na rynku certyfikacji specjalistów ds. Linuksa i Open Source.
LPI wspierany jest na całym świecie przez firmy sektora IT, klientów korporacyjnych, społeczności zawodowe, jednostki rządowe i środowiska naukowe. Program certyfikacyjny LPI jest rozpowszechniany poprzez sieć programów partnerskich na pięciu kontynentach i jest dystrybuowany w wielu językach w ponad 5 tys. centrach egzaminacyjnych. Od roku 1999, LPI przeprowadził ponad 350 tys. egzaminów i wydał ponad 125 tys. certyfikatów LPIC na całym świecie.

APMG-International to czołowy Instytut Egzaminacyjny. Prowadzimy akredytację profesjonalnych organizacji szkoleniowych i konsultingowych, a także oferujemy programy certyfikacji pracowników wiedzy. Mamy globalny zasięg i oddziały regionalne na całym świecie.

Naszym celem jest wspieranie naszych organizacji szkoleniowych i konsultingowych w celu zapewnienia niezmiennej jakości, niezależnie od tego, czy działają one globalnie, czy też jako lokalni dostawcy usług specjalistycznych. Stosowany przez APMG-International rygorystyczny proces oceny cieszy się uznaniem na całym świecie. Aby zagwarantować własną niezależność i zaangażowanie w standardy jakościowe, sami nie prowadzimy szkoleń.

Akredytowane przez nas organizacje mają uzasadniony powód do dumy ze swojego statusu.

Avnet Technology Solutions jest globalnym dystrybutorem sprzętu IT. Przedstawicielem Avnet Technology Solutions w Polsce jest utworzona w 1998 r. Avnet Sp. z o.o. Lokalny oddział posiada status IBM Premier Business Partner i jest największym dystrybutorem z wartością dodaną (VAD) produktów IBM w naszym kraju. Jest także autoryzowanym dystrybutorem m.in.: Hitachi Data Systems, Brocade, Dell Wyse, Lenovo, Mellanox, NetApp, QLogic, Veeam, VMware, Zimbra.

Więcej informacje: www.avnet.pl

Avnet Technology Solutions is a global IT distributor . Avnet Sp. z  o.o. is a division of Avnet Technology Solutions in Poland since 1998 with a status IBM Premier Business Partner. It is the largest IBM value add distributor (VAD) and authorized distributor Hitachi Date Systems, Brocade, Wyse Dell, Lenovo, Mellanox, NetApp, QLogic, Veeam, VMware, Zimbra. More information: www.avnet.pl