OSEC Forum 2018 | Prelegenci
OSEC Forum to święto idei OpenSource. Dzień współpracy edukacyjnej ekspertów z różnych obszarów IT, miejsce na omówienie pomysłów opensoursce’owych, wymianę poglądów, dyskusje i przede wszystkim źródło inspiracji do przeniesienia na własne podwórko. Dzieją się tu rzeczy, które sprawiają, że razem tworzymy lepsze IT. OSEC Forum to prezentacja najnowszych rozwiązań i technologii z obszarów, które znamy, polecamy my i nasi Partnerzy. Chcemy, aby naszym uczestnikom – specjalistom oraz menadżerom IT – zaprezentowane zostały najnowsze pomysły, narzędzia, produkty ułatwiające pracę i współpracę.
Warsztaty, bezpłatne warsztaty, open source, IT, nowe technologie, zarządzanie technologiami, nowoczesne zarządzanie, administracja, redhat, Linux, OpenSource, Open Source, Warsztaty redhat, Warsztaty linux, wiedza z zakresu open source, szkolenia z redhata, warsztaty z linux, warsztaty z programowania,
784
page-template-default,page,page-id-784,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Agnieszka Bielec

[CERT Polska]

Na co dzień pracuje w CERT Polska. Bierze udział w turniejach związanych z bezpieczeństwem informatycznym, znanych jako Capture The Flag ( https://ctftime.org/ctf-wtf/, w skrócie CTF). Gra w drużynie Just Hit the Core (https://ctftime.org/team/13830). W sieci znana jako Eternal (avatar na załączonym obrazku).

#ReverseEngineering

Dariusz Puchalak

[OSEC]

Information Technology and Services Consultant and Professional, czyli Konsultant i Spec od technologii i usług informatycznych. Od 2014 r. związany z OSEC. Entuzjasta Linuksa i technologii IT w wydaniu open-source. Wolne chwile spędza na rolkach lub na SUPie (Stand Up Paddleboarding). Czasem robi za „lodołamacz” – zapytajcie go dlaczego?
Na szkolenia często dociera na monocyklu. Zajmuje się fotografią, eksperymentuje z nagrywaniem dźwięku, freedivingiem i nieustannie z technologią.

#AnsibleTower   #automation   #complexdeployments   #workflows   #RBAC   #accountability