OSEC Forum | Egzamin LPI
OSEC Forum to święto idei OpenSource. Dzień współpracy edukacyjnej ekspertów z różnych obszarów IT, miejsce na omówienie pomysłów opensoursce’owych, wymianę poglądów, dyskusje i przede wszystkim źródło inspiracji do przeniesienia na własne podwórko. Dzieją się tu rzeczy, które sprawiają, że razem tworzymy lepsze IT. OSEC Forum to prezentacja najnowszych rozwiązań i technologii z obszarów, które znamy, polecamy my i nasi Partnerzy. Chcemy, aby naszym uczestnikom – specjalistom oraz menadżerom IT – zaprezentowane zostały najnowsze pomysły, narzędzia, produkty ułatwiające pracę i współpracę.
Warsztaty, bezpłatne warsztaty, open source, IT, nowe technologie, zarządzanie technologiami, nowoczesne zarządzanie, administracja, redhat, Linux, OpenSource, Open Source, Warsztaty redhat, Warsztaty linux, wiedza z zakresu open source, szkolenia z redhata, warsztaty z linux, warsztaty z programowania,
1009
page-template-default,page,page-id-1009,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Egzamin LPI

Linux Professional Institute (LPI) przygotował na OSEC Forum 2018 specjalną atrakcję.  Zaplanowaliśmy wspólnie, dla Was, cztery sesje egzaminacyjne LPI w siedzibie OSEC – Warszawa.  Będą to egzaminy LPI w wersji ekonomicznej (papierowej). Można również zdawać bezpłatnie egzamin BETA dla nowej wersji LPIC-1 (LPIC1-Exam 101 oraz LPIC1-Exam 102). Zapraszamy szczególnie Studentów i początkujących z Linuxem:)
Liczba miejsc na każdą sesję jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów.
[Uwaga – Rejestracja zostaje zamknięta w momencie wyczerpania się puli miejsc na daną sesję. Można zapisać się na listę oczekujących – prosimy o kontakt mailowy do Pani Elżbiety Godlewskiej, LPI elzbieta.godlewska@lpice.eu ]
Wszystkie Egzaminy LPI odbędą się w siedzibie OSEC – Warszawa, ul. Zeusa 41 (Bemowo), w terminach:
  • 28.06.2018 (Czwartek, po południu) – w godz. 14:00 oraz 16:00
  • 29.06.2018 (Piątek, rano) – w godz. 9:00 oraz 11:00
Rejestracja już trwa, online: https://lpievent.lpice.eu/
Zapisu możecie dokonać również przez cały dzień podczas naszego Forum.
I tutaj – NIESPODZIANKA.
Przygotowaliśmy dla Was kilka Voucherów (za 1 PLN brutto) na Egzaminy realizowane w naszej siedzibie, w terminach jak wyżej. O szczegóły pytajcie nas podczas OSEC Forum 2018.
Szukajcie logo LPI  [w okolicy stoiska OSEC].

Koszt egzaminu LPI w wersji pisemnej wynosi jedynie 90 Euro (60 EUR dla egzaminu Linux Essentials, bezpłatnie dla BETA LPIC-1). Jest to jedyna tego rodzaju okazja przystąpienia do egzaminu LPI za niemal połowę ceny. Egzamin jest płatny gotówką, w Euro, w dniu egzaminu – bezpośrednio do przedstawiciela LPI.

Wyniki, po sprawdzeniu, zostaną przesłane drogą elektroniczną w terminie do 4 tygodni. Certyfikat zostanie przesłany pocztą. Egzamin BETA – mimo iż bezpłatny, w przypadku zdania, powoduje otrzymanie pełnoprawnego certyfikatu.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na OSEC Forum 2018 🙂
Konieczna jest REJESTRACJA