09:00 – 09:30
Rejestracja

09:30 – 09:55
Welcome note – Piotr Baranowski & Filip Gontarz [OSEC]
oraz Przedstawiciel Red Hat

Sala A

Sala B

Sala C

Sala D

Sala E – Warsztaty

Sala F

Przerwa 5 min

10:00 – 11:00

Jarosław Stakuń

[Red Hat]

Prelekcja/DEMO:
OpenShift 4 – Co nowego?
#OpenShift #OpenShift4 #Containers #Kubernetes #Cloud-Native #AppDev

Magdalena RobakStefan Sterzycki

[OMEC]

Prelekcja:
Body and soul. Jak wdrażać Agile by świadomość pracowników współgrała ze sposobem zarządzania?
#Agile

Paweł Mączka

[STORWARE]

Prelekcja/LiveDemo:
vProtect, oto backup oVirt/RHV/OpenShift na miarę naszych możliwości
#vProtect #backup

Tomasz Dubilis

[Politechnika Warszawska]

Prelekcja/LiveDemo:
O wdrożeniu VDI na OpenStacku 
#vdi #wirtualnydesktop #virtualdesktop

Radek Kujawa

[OSEC]

Prelekcja/Demo:
Nowości w Red Hat Enterprise Linux 8 (RHEL8) 
#RedHatEnterpriseLinux   #rhel8  #NewFeaturesinRHEL8

Jan Anisimowicz

Prelekcja:
How to ensure Vendor Compliance and the mitigation of 3rd party risks.  
#RiskManagement  #SecurityandCompliance  #ServiceManagement  #BestPractices  #PersonalDataProtection #GRC #Security #VendorManagement
Przerwa 15 min

11:15 – 12:15

John Williams

[Agile Business Consortium]

[TBA]

Krzysztof Pogorzelski

[OSEC]

Prelekcja/LiveDemo:
RHV – 10 kroków do pełni szczęścia 
#RedHatVirtualization

Piotr Baranowski

[OSEC]

Prelekcja/Lab:
OpenShift on Azure 
#OpenShift  #MicrosoftAzure

Andrzej Goławski

[OSEC]

[TBA}
Przerwa 15 minut

12:30 – 13:30

Cezary Krzemiński & Darek Puchalak

[OMEC & OSEC]

Prelekcja:
DevOps w duecie – zarządzanie i technologia – spojrzenie z dwóch stron
#DevOps #BusinessVsIT

Rafał Owczarek

[Tech Data Polska]

Prelekcja/Demo:
IBM Cloud Private na serwerach IBM Power Systems – Kolejny krok w przyszłość kontenerowania
#IBMCloud #PowerSystem

TBA

[OMEC]

[TBA]

Kamil Szymański

[OSEC]

Prelekcja/LiveDemo:
Example Mapping in action [PL]
#ExampleMapping #workshop

TBA

[OMEC]

[TBA]
Przerwa 60 min – Lunch

14:30 – 15:30

Jacek Skórzyński & Zbigniew Parys

[Red Hat]

Prelekcja/LiveDemo:
Admin 2.0 – RHEL8 + Satellite + Insights + Ansible
#RHEL8 #Satellite #Ansible

Darek Puchalak

[OSEC]

Prelekcja/LiveDemo:
#Ansible #Security #SecurityAutomation

Waldemar Skrzypiec

[Microsoft]

Prelekcja:
Sap On Azure: Czy warto przenieść system SAP do chmury?
#SAP #SAPonAzure

Dragos Malihin

[OMEC]

Prelekcja:
When technology helps to empower the business: ITIL®, Scrum, PRINCE2 Agile® in practice  (EN)
#ITIL #SCRUM #PRINCE2Agile

TBA

[]

Workshop:

Andrzej Goławski

[OSEC]

& Bolesław Dawidowicz

[Red Hat]

Prelekcja/LiveDemo:
Keycloak – Czy zapewnienie bezpieczeństwa we współczesnych aplikacjach może być łatwe?
#Keycloak
Przerwa 15 min

15:45 – 16:45

Andrzej Kowalczyk

[Red Hat]

Prelekcja/Demo:
Mikrousługi, API vs ISTIO
#API #MICROSERVICES #CONTAINERS #CLOUD-NATIVE

Piotr Baranowski

[OSEC]

Prelekcja/LiveDemo:
[TBA]

TBA

[]

[TBA]

Tomasz Gintowt

Prelekcja/LiveDemo: 
Jak przesłać 1 mln wiadomości? Kafka!
#Kafka

Jolanta Łabędzka-Benisz

[OMEC]

Warsztat:
Facylitacja spotkań – sztuka czy umiejętność, której można się nauczyć?
#Facylitacja

Tadeusz Sośnierz

[OSEC]

[TBA]
Przerwa 5 min

16:50 – 17:10

Closing note – Piotr Baranowski & Filip Gontarz [OSEC]

& Surprise 🙂